Geek-slon elePHPant konečně kandiduje. A kam že kandiduje?

Kdo je to geek-slon elePHPant? Inu plyšový PHP slon. Ten nejmodřejší a nejgeekovštější plyšák ze všech plyšáků pod Sluncem. Dívá se na mě z poličky i teď, když píšu tyhle řádky a hltá všechna písmenka.

Dsc_2025

Co o sobě říká sám slon elePHPant? „Mám 2 uši, 4 nohy, jsem 16 cm dlouhý, s obvodem chobotu 32 mm, rozpětí očí mám 64 mm, vážím 128 g a 256 je moje šťastné číslo. Co chcete vědět víc?“

A kam že to jako kandiduje? Do plyšové Rady Českého rozhlasu.

Ne nebojte, není to žádná sranda. Volby do plyšové Rady Českého rozhlasu vyhlásil Digizone (kdo jiný, by to teky měl udělat, že?) těmito slovy:

Volíme plyšovou Radu Českého rozhlasu, protože se už nemůžeme koukat na to, co dělá skutečná Rada Českého rozhlasu. Nominuj svého plyšáka a sežeň co nejvíc hlasů, aby byl zvolen za jednoho z devíti plyšových radních. Takto sestavená rada poté na veřejném zasedání v Praze zvolí plyšového generálního ředitele Českého rozhlasu.

No lidi, tam je nával! Všichni vyhrabali své nejlepší, nejchytřejší, nejvzdělanější a nejvýřečnější plyšáky a hned, že z nich udělají pány a paní rozhlasové radní.

Do soutěže se vám přihlásilo na dvacet pět kandidátů. A samí horcí kandidáti: Muf supermuf, gorila Julie, husa Bedřich, opička Boženka, tygr Fridolín, žabák Žabža, slon Effinčin, Zelený Kroko, medvěd Jíra, myšák Ferenc, gorila Amanda, E.T., šakal Stanley, opice Shinda, pan Vigo, medvěd Balík, tučňák Tux, Zebr, Perníček, medvěd Starý, opice Shinda 2, Polyester Chlupatý – samozvaný Dobroděj, Prďa Fleetche, myš Modrá a můj slon elePHPant.

No to víte, že slon elePHPant hned začal sepisovat, co všechno by v tom rozhlasu změnil, kdyby se stal tím panem radním. Tak třeba by nechal předělat web (a možná by i pomohl s kódováním), aby byl přehlednější, použitelnější a taky aby běžel na Nette Frameworku.

A zařadil by víc pořadů pro geeky. Třeba nočního geekovského Hajaju, kde by geek-girls programátorům na noc předčítaly ty nejlepší zdrojové kódy. Eliška Hutníková elePHPantovi slíbíla, že pokud bude oslovena, tak to místo rozhodně vezme!

Dsc_2033

To není celé. Napsal si ještě spoustu dalších nápadů. Ale všechno po pořadě. Napřed musí být do té Plyšové rady zvolen. A kým že má být zvolen? No přece vámi!

Jak může být zvolen? Chcete slyšet kratší nebo delší variantu?

Napřed tu kratší – běžte na stránku s kandidáty. Přihlaste se (červený odkaz nahoře uprostřed), heslo je stejné jako na Lupu či Zdroják. A dejte slonu elePHPantovi hlas. Hlavně ať předběhne šakala Stanleyho, ten totiž geekům vůbec nerozumí.

Ta delší varianta? Staňte se jeho fanoušky na Facebooku, kde s ním můžete probrat detaily jeho programu.To víte, je to hlava otevřená a poslechne si všechny nápady co a jak by chtělo v Českém rozhlasu změnit.

Takže co, dáte elePHPantovi váš hlas? Národ s vámi počítá! A já vlastně taky!

Dsc_2032

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s