Video: Marketing na Foursquare a Gowalle

Je to pár týdnů, co skončil brněnský Barcamp. Měl jsem na něm přednášku Zkuste použít Foursquare pro marketing.

Cílem byl ukázat možnosti location-based services Foursquare a Gowalla pro využití v marketingu. Ať již jste firma nebo politik, případně prostě jedinec, který chce propagovat své názory a přesvědčení, potom jak Foursquare, tak Gowalla vám k tomu dávají prostor. Ve své hodinové přednášce jsem se pokousil tento prostor zmapovat.

Úplně na začátku vystoupila Eliška Hutníková se svým projektem počítání českých uživatelů na Foursquare. V červnu jich napočítala 1523. Detaily a aktuální čísla najdete na stránce Kolik je Čechů na Foursquare.

Prezentace:

Odkazy z přednášky:

Rád bych poděkoval všem posluchačům, kteří hodnotili přednášky Barcampu. Moje přednáška skončila na čtvrtém místě ze všech přednášek, což mě mile překvapilo. Díky! Rozhodně je to motivace k tomu, abych až bude nějaký další Barcamp, jsem s sebou přivezl nějaké další zajímavé téma k přednášení.

A jak jste na tom vy? Používáte už Foursquare nebo Gowallu pro marketing? Nebo chcete začít a potřebujete poradit? Rád o vás uslyším, ozvěte se mi na martin.hassman zavináč gmail.com.

Pokud jste zatím slyšeli jen o Foursquare a Gowalla je pro vás neznámá, přečtěte si krátké představení Gowally.

Všechna videa z brněnského Barcampu najdete na YouTube. Za sebe bych rozhodně doporučil ke shlédnutí přednášku Josefa Šlerky Data mining sociálních sítí, ale určitě najdete i další zajímavá témata.

A naviděnou na některé další akci.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s