Nahá sexy programátorka vám nakóduje web a vy se můžete dívat. Nevěříte?

Už vás nebaví zadávat tvorbu webu programátorům? Co kdyby vám jej vytvořila přitažlivá slečna? Navíc tahle slečna nabízí nadstardadní služby. Bude programovat nahá a vy se můžete dívat. Code is hot, naked is hotter tvrdí slogan na jejím webu.

Splash2

Obrázek byl převzat z Thenakedcoder.com

Na slečnu, které budeme říkat Sarah, včera upozornil Petr Koubský. Marek Prokop k tomu vtipně dodal: Webdesignéři, je na čase inovovat metody prodeje.

Řada kodérů si jistě povzdychne, jak je to nefér. Mohou takové nabídce konkurovat? Možná by se odhodlali programovat ve spodním prádle (což by nemusela nutně být velká změna, nejeden jistě programuje doma v pyžamu), ovšem těžko by za to od klienta žádali příplatek. Natož odlišnou hodinovou sazbu v případě odložení podprsenky či kalhotek, kterou nabízí ve svém konzultačním ceníku Sarah.

Nyní se, milí čtenáři, rozdělte do dvou skupin.

Ta první si půjde prohlédnout web SarahWhiteConsulting, kde se o dané slečně a jejích pracovních nabídkách může dozvědět víc. Užijte si to!

Ta druhá může pokračovat ve čtení a dozví se, že žádná svlékající se programátorka se jménem Sarah White neexistuje. Jedná se totiž o netradiční virální kampaň. Navíc relativně mladou, doména sarahwhiteconsulting.com byla koupena koncem září.

Ačkoliv vlastní web může na první pohled působit věrohodně, pojďme se zaměřit na pár detailů.

Profil slečny Sarah na Facebooku nemá velkého trvání. Shodou okolností začíná v době, kdy byla koupena zmíněná doména. Navíc se zdá, jakoby Sarah nežila žádným svým životem, na Facebooku se věnuje jen svému webu, nepíše prakticky o ničem jiném. A na to, jak vypadá atraktivně, nemá na Facebooku moc přátel (asi stovku), navíc se k nim zas tak moc nezná. Jediná slečna, o které se Sara zmiňuje, je Faye Taylor. „Je tu na Facebooku nová,“ píše o ní Sarah.

Ovšem ani slečna Faye nemá právě obvyklé zázemí. Jak si o ní můžete zjistit, navštěvuje dívčí školu v St. Mackenzie, která na svých webových stránkách nemá prakticky niž jiného než fotografie svých nahých studentek a učitelek. Víc se o dění ve škole můžeme dozvědět za malý měsíční poplatek. Trochu zvláštní škola, že?

Navíc profil slečny Faye byl založen v podobnou dobu, jako profil Sarah a je veden tak podobným stylem, až se nechce věřit, že by to psaly dvě různé osoby. O pohlaví autora už můžeme jen spekulovat.

Ovšem vraťme se na homepage naší Sarah. Při bližším ohledání zjistíte, že původně běžela na doméně TheNakedCoder.com a teprve později byla spuštěna verze SarahWhiteConsulting.com. Obsah obou domén se trochu liší. Jakoby první zůstal v nedokončené podobě a aktualizoval se pouze ten druhý.

Pokud si projdete i méně nápadné odkazy v patičce, zjistíte, že Sarah vám nabízí affiliate. Můžete jí pomoc s propagací jejího webu. Shodou náhod se ona affiliační služba zaměřuje čistě na weby se sexuálním obsahem.

Zdá se, že slečna Sarah se až příliš dobře orientuje v pornografickém webovém průmyslu.

A nám zbývá najít poslední střípek mozaiky: Kdo za tím stojí?

Podaří se nám to najít? Nepodaří se?

Určitě podaří, přece se nevzdáme. Při dalším zkoumání zjistíme, že Sarah má až přílišné vazby na web Lsgmodels.com (v názvu má sice models,ale příliš oblečených modelek na něm nenajdete). Sarah ho mimochodem odkazuje a zmiňuje na svém webu. Svou doménu si Sarah zaregistrovala u stejného registrátora jako Lsgmodels. A navíc její kamarádka Faye Taylor (ta nová na Facebooku) je zřejmě nová i na Twitteru, protože followuje zatím jen dva účty. Shodou okolností jeden z nich je právě Lsgmodels.

Až příliš mnoho náhod, milý Watsone, nemyslíte?

Lsgmodels nejsou ve virálním marketingu nováčci. Někteří z vás si možná vzpomenou na jejich virální video o českých „modelkách“, které neumí anglicky, jež před několika lety obletělo český internet:

Závěrečný vzkaz programátorům

Progamátoři, kteří se báli, že by kvůli Sarah mohli přijít o práci, se tak můžou v klidu vrátit ke svým zdrojovým kódům. Samozřejmě jen do té doby, než se objeví nějaká skutečná Sarah, která si možnost „sledovat při kódování v podprsence“ přidá do svého skutečného portfolia. Pak vám milí programátoři půjde opravdu o chleba.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 reakcí na Nahá sexy programátorka vám nakóduje web a vy se můžete dívat. Nevěříte?

 1. Josef Šíma napsal:

  Jdu si sehnat nějakou fešnou brigádnici, která bude pózovat, zatímco já budu kódovat …

 2. Martin Hassman napsal:

  Jiří, to záleží na hodinové sazbě. Kdo ji bude mít větší? Mohlo by to totiž být dost dobře naopak. Striptérka si najme brigádníka, aby kódoval, zatímco ona bude pózovat 😎

 3. danfranc napsal:

  … dokud nepraskne něco ve stylu, že za LSG stojí Martin Hassman nebo aspoň Jan Tleskač, tak to je pořád ještě slabý… (((každopádně, dobrá práce! 🙂 )))

 4. Martin Hassman napsal:

  Dane, psst. Ještě by se toho někdo mohl chytnout 😎

 5. Mluvící Banán napsal:

  "Svou doménu si Sarah zaregistrovala u stejného registrátora jako Lsgmodels."A tohle má být jako důkaz?Spíš to tomu dodává jistou směšnost, protože GoDaddy má pod sebou podle některých zdrojů už 40 milionů doménových jmen…

 6. Martin Hassman napsal:

  Sám o sobě v žádném případě, v kontextu s ostatními jako podpůrný ano.

 7. Martin Hassman napsal:

  Zatím se zdá, že ve světě ten web berou vážně. Třeba i taková známá autorka a blogerka @violetblue http://www.tinynibbles.com/blogarchives/2010/10/the-naked-consultant-sarah-white-codes-advises-and-consults-sans-pants.html

 8. Martin Hassman napsal:

  Tak Sarah na Facebooku už nenajdete, její účet byl Facebookem zrušen.

 9. Adam Zbiejczuk napsal:

  Martine, Sarah se totiž stala psycholožkou, píší o ní už i Novinky :Dhttp://www.novinky.cz/koktejl/227334-mlada-psycholozka-pouziva-novou-metodu-terapie-pred-klienty-se-svleka-do-naha.html

 10. Martin Hassman napsal:

  Z designérky se psycholožkou stala už někdy v listopadu. Jen si toho všimli až teď 😎

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s