Čekujte se v prosinci s Gowallou, můžete vyhrát vánoční dárek a to nevirtuální čili skutečný

Gowalla je hrou s překvapením. Hrou o radosti. Ostatně právě to mě k ní přivedlo. Popsal jsem to v Jak jsem na Václaváku našel nové jízdní kolo.

Jenže ačkoliv jsou virtuální dárečky prima věc, občas potěší i dárek skutečný. A právě období Vánoc je magický čas, kdy můžete na Gowalle najít skutečný a opravdový dárek.

Gowallago

Jak to funguje? Gowalla Ježíšek se nerozhoduje podle toho, kdo zlobil a kdo byl hodný, stačí prostě používat Gowallu.

Od dnešního dne až do 25. prosince se každý den soutěží o několik pěkných dárků dle vánočního kalendáře. Dnes se soutěžilo o 30 iPodů Shuffle, pozítří to bude 100 Gowalla šál a časem přibudou i takové dárky jako Amazon Kindle, snowboard nebo Mac Book Air. (Slyším dobře vaše Hurááá!!? 😎 Vše najdete v kalendáři, kromě speciální ceny z 25. prosince, která bude prý fakt velkým překvapením.

Kalendar

A nebojte se, že by to nefungovalo i u nás v ČR. Funguje to po celém světě i tady!

Loni probíhala podobná akce, byť menšího rázu, a Milan Nemčík (gowalla superuser a autor Twitteru @gowallacs) vyhrál tričko. Z Ameriky sice dorazilo až někdy během ledna, ale potěšilo.

Distribuce dárků by měla probíhat náhodně. Prostě se každý den pilně čekujte a doufejte. Když budete mít štěstí, vyskočí na vás po čekinu zpráva, že jste právě vyhráli dárek. Nezáleží, kde se čekujete, ani kolik máte u sebe předmětů (můžete nést klidně i všech 10 předmětů a přesto můžete dárek vyhrát).

A když už budete mít to štěstí, nezapomeňte se o tom podělit s ostatními třeba na Twitteru a napište k tomu hashtag #gowalladarek, ať můžeme porovnávat. A klidně k tomu přiložte i screenshot s vyhrávácí obrazovkou. Povzbudí to nás, co stále ještě nějaký ten dárek hledáme.

No a teď hurá na vánoční lov gowalla dárků!!

Zdroj: Gowalla blog

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s