Bože zachovej nám komentářové spamy

Ani nevím, kdy přesně k tomu došlo. Nicméně ještě pár let zpátky byly komentářové spamy něco příšerného. Tak příšerného, že se nedaly číst. Byla to naprostá ztráta času. Často obsahovaly jen desítky odkazů. Navíc vedoucích na dost nezajímavé stránky. Pravda, čas od času se našel nějaký ochotný čtenář zkoušející mi touto cestou poslat odkazy na obzvláště zajímavé porno, ale to je tak všechno.

Pak se to nějak změnilo. Možná vyšla nová verze příručky Spamming for Dummies, kdo ví. Ale najednou se spammeři naučili psát spamy, které si nejen přečtete, ale na chvilku (na takový ten maličký zlomek vteřiny) dokonce váháte, zda byste je neměli opublikovat.

Třeba dnes mi na můj blog napsal uživatel s přezdívkou „Boty-značky-Puma“. Je zřejmě velkým fandou těchto bot, protože jich má plnou homepage. Napsal mi komentář plný díků za mé články. To potěší. Obzvláště, když dotyčný čtenář vůbec neumí česky. A přesto pozná, že tak dobře píšu. Sleduteje? Snad ze mě vyzařuje nějaká charisma či co, jinak si totiž mé skromné já nedovede následující komentář prostě vysvětlit:

Autor: Puma shoes

URL: (tu raději neukážu, ať uchovám anonymitu čtenáře)

Just will need to say your article is striking. The clearness inside your publish is merely spectacular and i can take for granted you may be an expert on this field. Successfully together with your permission allow me to grab your rss feed to preserve up to date with forthcoming put up. Thank you a million and please maintain up the efficient function.Just will need to say your article is striking. The clearness inside your publish is merely spectacular and i can take for granted you may be an expert on this field. Successfully together with your permission allow me to grab your rss feed to preserve up to date with forthcoming put up. Thank you a million and please maintain up the efficient function.

Nádherné, že? A má odpověď?

Děkuji ti uživateli Boty-značky-Puma, čistota tvého komentáře mě udeřila přímo do středu mého srdce. Ano! S radostí ti povoluji, abys vzal mé rss a umístil si je do své čtečky, ve které bude vyčkávat mých dalších článků. Posílám milion díků a budu vyčkávat tvých dalších pravidelných komentářů. A celé ti to zopakuji, protože i tys mi svou zprávu napsal dvakrát. Děkuji ti uživateli Boty-značky-Puma, čistota tvého komentáře mě udeřila přímo do středu mého srdce. Ano! S radostí ti povoluji, abys vzal mé rss a umístil si je do své čtečky, ve které bude vyčkávat mých dalších článků. Posílám milion díků a budu vyčkávat tvých dalších pravidelných komentářů.

Tvůj věrný autor Martin Hassman.

No řekněte, víc jsem se mu zavděčit nemohl, že?

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s