Dejte si vlastní dárek k Vánocům, pusťte si Star Wars Uncut

Star Wars Uncut je jedinečný fanouškovský projekt (a dost možná největší projekt, jaký vůbec kdy filmoví fanouškové dali dohromady). Představte si čtvrtý díl Hvězdných válek rozdělený na patnáctivteřinové scény, z nichž každou natočí skupina fanoušků bez toho, aby řešila (a věděla), jak budou vypadat scény okolní; snaží se pouze pevně držet původního scénáře.

Celý proces se uskutečnil a na výsledný film se můžete podívat. Je to samozřejmě kompletně crazy podívaná, protože ačkoliv příběh víceméně netrhaně pokračuje, každých patnáct vteřin se změní způsob, jakým je vyprávěn. V jednu chvíli tak vidíte animovaného Dart Vadera se skupinou animovaných vojáků, aby se po chvíli změnili na Dart Vader-slečnu se sexy partičkou dámských vojáků, které se za okamžik změní na figurky Lega, které se můžou změnit na naprosto cokoliv, co si jen dovedete či nedovedete představit.

Od filmu proto rozhodně neočekávejte klasický Star Wars zážitek, jedná se čistě o šokující podívanou, ve které čekáte, na co se obraz mění tentokrát. A než si na to zvyknete, změní se znova. A znova. A znova. A tak dál, až do konce filmu. Ostatně původní příběh opravdový fanda viděl už mnohokrát, tak proč se na něj pro změnu nepodívat v jiném provedení, že?

Můžete se podívat na trailer:

Ovšem pokud jste odvážnější, vynechte trailer a pusťte si rovnou celý film. Aspoň jeho kus. Minimálně za ten crazy zážitek to stojí.

A jinak všem šťastné a veselé!

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s