Pražský Foursquare day už dnes večer

dnes večer od pěti se začneme scházet v Praze na Ladronce (kudy tam: tramvají nebo busem na Vypich, pěšky do parku, uprostřed něj najdete statek Usedlost Ladronka).

Průběh akce můžete sledovat z počítače nebo mobilu na adrese http://4sqday.cloudapp.net/ (aplikace běží v cloudu Windows Azure).

Azureapp

Co vás čeká?

Podnik je otevřený dlouho do noci. Tak se hned po čeknutí nerozutečte, zůstaňte a bavte se s námi (nebojde, nikdo vás před půlnocí nevyhodí). Na místě bude pár sudů piva zdarma (až se na ně vrhnete, vzpomeňte si na Microsoft, který vám je zaplatil). Další pití a jídlo už je na vás.

Máme pro vás také pár placek od Badgees (ale přijdťe včas, ať se na vás dostane!). Nejspíš nebudeme mít dárečky od Foursquare, protože ty uvízly na celnici, jsou tam pečlivě zabedněné a, ač se Matesola od rána snaží celnici zdolat, asi se nám nepodaří je dnes získat. (Nevadí, holt vymyslíme, jak je rozděli při jiné příležitosti.)

Hvěznou večera bude jistě David Šmehlík, který se ujme role DJ-e. Vy, kdož jste byli na vsetínském barcampu, jistě víte, že to umí rozbalit! Díky Davide, těšíme se!

Vašek Lohr s sebou přinese aktuální výsledky sčítání uživatelů Foursquare v ČR, takže se dozvíme zase nějaká nová a hlavně aktuální data.

A na místě proběhne také první geekovský turnaj v bowlingu (jen pro ty, kdo se předem přihlásili).

Hashtag #4sqPha

Oficiálním hashtagem akce je #4sqPha (nic hůře vyslovitelného nás už totiž nenapadlo, schválně kdo to večer dokáže po pár pivech vyslovit nahlas a srozumitelně 😎

Pro sledovat tweetů nám Srazy.info připravili pěknou zeď.

Další města included

Kdo nejste v Praze, tak dnes proběhne Foursquare Day i v Brně, zítra pak v Ostravě, Plzni, Českých Budějovících a Hradci Králové (viz celý přehled).

Těší se na vás organizátoři #4sqPha Matouš Petráň a Martin Hassman.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s